breadcrumbs_revolution_theme
Як доглядати за пальто
Пальто є одним з найбільш класичних і елегантних предметів в гардеробі, яке зараз виходить на перший план моди.

Пальто - річ, здатна надати його власникові індивідуальний образ та стиль. Неможливо уявити сучасну, ділової людини, у якого б не було пальто. Вражає різноманітність фасонів і тканин, що застосовуються при пошитті пальто, їх універсальність, зручність і комфортність. Все це робить пальто річчю необхідної для його власника, а, отже, варто знати правила по догляду за ним, щоб воно могло радувати якомога довше.
Правильний догляд забезпечить максимальний термін служби виробу, а для цього важливо дотримуватися запропоновані рекомендації по догляду за пальто, які зазвичай поміщають на ярликах. Щоб пальто не втрачало форми його необхідно вішати на плічки. Якщо ви потрапили під дощ, промокле пальто необхідно повісити на плічки в провітрюваному приміщенні, не можна сушити його поблизу джерел тепла. При зміні сезону і подальшому переміщенні пальто на зберігання в шафу ми рекомендуємо купити спеціальний чохол, в якому пальто буде захищено від зіткнення з іншим одягом і від пилу, буде «дихати». Категорично забороняється зберігати пальто в ящиках і валізах. Перед поміщенням його в шафу необхідно провести чистку і убезпечити пальто від молі, яка найбільш небезпечна для вовняного одягу. Тут ми рекомендуємо користуватися сучасними препаратами.
Найважливішим моментом при догляді за пальто є його чистка і видалення плям. Періодично рекомендуємо проходити по поверхні пальто одежної щіткою у напрямку ворсу. Чистити пальто краще в хімчистці.
І наостанок кілька порад з прасування пальто. Краще починати прасувати пальто з вивороту (підкладки), потім проутюживают все кишені, низ рукавів і плечі. В останню чергу пропрасовують виворіт коміра і лацканів.
Лицьові частини верхнього одягу прасують через зволожену тонку тканину або без неї, але при цьому слід використовувати максимальну кількість пари і не притискати праску до тканини, щоб уникнути появи ласс. Послідовність та ж, що і при прасуванні вивороту, тільки треба знати: тканини з ворсом прасують від низу до пройми, ворсисті - зверху вниз, по ворсу. При прасуванні плечей рекомендується користуватися спеціальною подушечкою. Після того як пальто випрасувати воно повинно повисіти на плічках кілька годин до того як його надінуть.