breadcrumbs_revolution_theme
Правила використання знижкової карти клієнта
 1. Отримати дисконтну карту постійного покупця можуть фізичні особи, які здійснюють покупки в роздрібній мережі магазинів одягу "MACO".
 2. Карта постійного покупця діє у всіх магазинах мережі одягу "MACO" на будь-яку суму і дає право на отримання знижки від 5% до 50%.
 3. Обов'язковою умовою отримання дисконтної картки є заповнення "Анкети". Покупець зобов'язаний заповнити додану анкету і розписатися в ній, що означає згоду Покупця з правилами поводження дисконтних карт. Компанія гарантує конфіденційність всіх особистих даних покупців.
 4. Знижка дійсна тільки при пред'явленні дисконтної картки до здійснення оплати.
 5. Для отримання карти постійного клієнта Вам необхідно зробити покупку на суму не менше 500 грн в будь-якому магазині "MACO".
 6. Перша покупка дає право на отримання Дисконтної картки. Знижка по карті буде діяти з другої покупки.
 7. Знижка на покупку, зроблену після отримання Дисконтної Карти, фіксована і складає 5% від суми покупки. При здійсненні подальших покупок розмір знижки може бути збільшений або зменшити залежно від загальної суми здійснених покупок.
 8. При втраті дисконтної картки клієнту видається нова карта зі збереженням історії покупок і розміру знижок. Втрачена карта блокується.
 9. Термін дії дисконтної картки не поширюються на товари, на які діють спеціальні або сезонні знижки.
 10. Мережа магазинів одягу "MACO" має право в односторонньому порядку змінювати умови отримання і використання дисконтної картки постійного покупця без спеціального повідомлення власників. В цьому випадку, вся інформація щодо зміни умов буде викладена на сайті www.MA-CO.in.ua або на інформаційних стендах в магазинів одягу "MACO".
 11. Претензії клієнта на неправильність підрахунку накопиченої суми покупок по його дисконтною карткою розглядаються при наданні їм документів, що підтверджують вчинені ним покупки.
 12. Незнання даних правил не є підставою для пред'явлення будь-яких претензій з боку власників дисконтних карт.