Інструкція щодо зняття мірок

Інструкція щодо зняття мірок з жіночої фігури. Якщо Ви ніколи не знімали мірки, дотримуючись інструкцій, наведених нижче, Ви зможете зробити це з легкістю.

Важливо: перед тим, як приступити до зняття мірок, одягніть білизну, яку ви припускаєте носити під цей виріб, оскільки сучасні колготки можуть давати ефект «утяжки» і прибирати від 1 до 3 см. В обсязі, а бюстгалтери, навпаки – додавати обсяг.

Перед тим, як зняти мірки, пов’яжіть навколо талії тонку матерчату бейку, цей нехитрий прийом використовують всі професійні швачки. Він полегшує зняття мірок, пов’язаних з лінією талії.

При знятті мірок стійте прямо, без напруги, не сутультесь, не згинайте ногу в коліні.

Обхват грудей

Ця мірка знімається по самим виступаючим точкам грудей. Сантиметр не слід занадто сильно натягувати чи послаблювати. Він повинен щільно, але без натягу прилягати до тіла.

Обхват талії

Виміряйте найвужче місце, щільно обхопивши талію.

Обхват стегон
Мірка вимірюється по самим опуклим точкам сідниць. Для жінок, у яких є «ефект галіфе», рекомендується також продублювати мірку (виміряти обсяг трохи нижче сідниць по виступаючим лініям «галіфе»).

Якщо друга мірка значно менше першої, використовуйте другу, особливо у виробах, які припускають вузькі силуети, наприклад спідниця-футляр. Підгонку виробу в цьому випадку доведеться робити безпосередньо при примірці зметаного виробу.

Висота грудей

Мірка знімається від точки переходу шиї в плече до найбільш виступаючої точки грудей.

Довжина переду
Довжина переду до талії – ця мірка знімається від точки переходу шиї в плече (основи шиї) через саму виступаючу точку грудей до талії.

Довжина виробу

Мірка знімається від талії до бажаної довжини виробу.

Довжина спини
Мірка знімається від сьомого шийного хребця до лінії талії.

Ширина спини
Мірка знімається горизонтально по випрямленій спині через центр лопаток.

Ширина плечей
Ця мірка знімається горизонтально по самим виступаючим точкам від одного плеча до іншого.

Довжина плеча
Мірка знімається від основи шиї до крайньої точки плеча (точки зчленування плеча з рукою).

Довжина рукава
Мірку знімають від точки закінчення плеча до зап’ястя по злегка зігнутій в лікті руці. Довжина рукава 3/4 вимірюється аналогічним чином, але до ліктя.

Обхват руки (верхньої частини)
Мірка знімається горизонтально, по найширшій верхній частині руки.

Обхват шиї
Ця мірка знімається навколо основи шиї.

Висота стегна. Цю мірку зняти по зовнішній стороні стегна від талії до лінії стегон.

ВАЖЛИВО! Глибина пройми (ГПР) розраховується по Формулі. Однак, щоб перевірити правильність розрахунку, можна додатково виміряти Глибину пройми.

Для цього візьміть смугу паперу і затисніть її під пахвою ззаду. Виміряйте Глибину Пройми від 7-го шийного хребця до смужки паперу як показано на малюнку. Якщо виміряне і розрахункове значення відрізняються, береться середнє між ними.

 

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart